Montator

Aptitudini

  1. Cooperare
  2. Atenție
  3. Disciplină
  4. Observare

Descrierea funcției

Îți dorești să contribui la dezvoltarea unei companii care repede crește?
Ești flexibil, responsabil și receptiv?
Căutam montatori cu sau fără experiență pentru execuția și montajul de mobilier la comandă, din PAL și MDF.

✔️Ce abilități trebuie să ai?
- Experiență anterioară într-o poziție similară;
- Posibilitate de deplasare;
- Pricepere în a lucra după schița/desen tehnic;
- Dorința de a învață lucruri noi;
- Atitudine pozitivă;
- Organizare, planificare și inițiativă.

✔️Care vor fi responsabilitățile tale?
- Livrarea și montarea mobilierului la client.

✔️Perspectivă:
- Posibilitate de creștere în cadrul companiei.

✔️Ce îți oferim?
- Lucrul în cadrul unei echipe tinere aflate în continuă dezvoltare;
- Posibilitatea de creștere profesională;
- Salariu motivant;
- Training-uri de specialitate;
- Un mediu de învățare și dezvoltare personală.

Salariu:
  • 8 / pe zi
    Ore de lucru

Primește sfaturi utile și cele mai avantajoase oferte direct pe e-mail. Abonează-te la newsletter-ul nostru!